top of page

LG ELECTRONICS – Merve Baltacıoğlu

“İş hayatımda bire bir kullanacağım bilgileri tam anlamıyla öğrenmiş bulunmaktayım. Kafamda oluşan sorulara cevaplarımı buldum. Eğitimin bana çok fazlasıyla yararı oldu. İlerleyen zamanlarda diğer eğitimlere katılacağım, hocamızdan çok çok memnun kaldım.”

POLİFARMA – İpek Yücel

“İlerleyen dönemlerde farklı eğitimlerde görüşmek üzere, çok güzel ve verimli bir eğitimdi.”

MAHLE FİLTRE – Ergin Yalçın

“Konuya hakimiyet ve olaylar arası bağlantı kurma yönünden çok faydalı oldu. Bir sonraki eğitimde buluşabilmek için sabırsızlanıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.”

TÜRK İLAÇ – Ebru Bingöl

“Faydalı bir eğitim oldu. İçeriği, anlatım tarzı ve özellikle eğitmenin bilgisi ve konuları işleyiş tarzı tek kelime ile muazzamdı. ARC’nin  düzenlediği eğitimlere elimden geldiği kadar katılım sağlamaya çalışacağım ve çevremdekileri bu anlamda katılım konusunda teşvik edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkürler…. “ 

BENGİ KOMBİ – Hakan Bengi

“Son zamanlarda katıldığım en yeterli ve tatmin edici eğitim. Eğitmenin  konuya hakimiyeti ve anlatım tekniği çok etkileyici.”

AK GIDA (Lactalis) – Yeşim Şağban

“Eğitimin kapsamı amaca yönelik, çok güzel belirlenmiş. Kendim adına söylemek gerekirse işim için çok faydalı oldu.”

 

MADO – İbrahim Hakkı Bayrak

“Çok değerli bir faaliyet oldu benim için. Çok şey öğrendim ve kariyerim için kafamda net olmayan sorulara cevap bulduğumu düşünüyorum.”

 

PELİCAN DENİZCİLİK – Ezgi Alpaslan

“Bu zamana kadar katıldığım tüm eğitimlerin en iyisi diyebildiğim mükemmel bir eğitim süreciydi. Hakan Çınar hocanın eşsiz bilgilerinden yararlandığım için çok memnun ve mutluluk duydum. Bütün konuları açık ifadeli, ayrıntılarla, örneklerle anlatması kafamdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Hakan hocadan bu eğitimi aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.”

 

VOLVO GROUP – Kıvanç Ulaş

“Çok teşekkür ederim. Hocamız konusuna çok hakim ve hikaye anlatır gibi anlattı. Gayet keyifli ve güzel bir paylaşımdı.”

 

EMUGE FRANKEN – Aysan Ürgün

“Çok verimli bir eğitimdi. Beklentimin üzerindeydi. Eğitimden ve içeriğinden çok memnun ayrıldım. ARC’ye böyle bir eğitimi düzenlemelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

 

PELİCAN DENİZCİLİK – Betigül Araslı

“Hakan hoca hakkında okuduğum tüm yorumların ne kadar doğru olduğuna bizzat şahit oldum. Kendisinin bilgisi, iletişim tarzı ve bildiklerini aktarma yöntemi oldukça motive edici. İlk iş deneyimimde bana fayda sağlayacak birçok bilgi edindim. Konuları örneklerle kalıcı biçimde öğreten hocama her şey için teşekkür ederim.”

 

POLİFARMA – Murat Efeoğlu

“Hakan hocanın deneyimi ve bilgisi çok etkileyici. 2 gün içinde çok fazla şey öğrendim. Teşekkür ediyorum.”

 

POLİFARMA – Madina Luldasheva

“Çok etkili, faydalı bir eğitimdi. Teşekkür ederiz.”

 

HİLKAR ELEKTRİK – Babak Safarov

“Çok etkili bir eğitim aldığımıza eminim. Şu an Dış Ticarette yaptığım günlük işlemlerde daha hızlandığıma eminim.”

 

FNF TEKNOLOJİ – Mehmet Fatih Öztürk

“Öncelikle her şey için çok teşekkürler, bu kadar kısa sürede Dış Ticareti Biliyorum diyeceğime inanmıyordum.”

 

ATALAY SONDAJ – Aygül Atalay Sezer

“Eğitim içeriği eğitim konusuyla paralel devam etti. Çok aktif bir seminer geçirdik. Bilgilendirmeler tarafım için faydalı oldu. Beklentilerimi karşılayabildim. Güzel ve verimli geçen iki gün için teşekkürler.”

 

SANTAFARMA – Gökçe Tokgöz

“Çok faydalı ve verimli bir eğitim olduğu kanaatindeyim. Teşekkürler!”

 

SİBERTEK DANIŞMANLIK  - Umut Özkan

“Çok değerli eğitmenler tarafından, çok güzel ve anlaşılır şekilde anlatılan bir eğitim oldu. Ben dış ticareti hiç bilmeyen bir yazılım geliştiricisi olarak anlamakta zorlanmadım. Teşekkürler.”

 

İNFO-TRON – Leyla Yılmaz

“Gayet güzel ve verimli bir eğitimdi.”

 

AVEBE NİŞASTA – Selda Uyanık

“Her bakımdan yeterli ve faydalı bir eğitim oldu. Zevkle dolu dolu 2 gün geçirdik. Çok teşekkürler.”

 

PRISTA OIL – Gülsen Öztürk

“Bilgilerimin tazelenmesi ve eksik yönlerimin geliştirilmesi için gayet faydalı bir eğitim oldu! Hakan Bey’in konuya vakıf olması da eğitimi ilgi çekici hale getirdi. Teşekkürler.”

 

AK FİNANSAL KİRALAMA – Sedef Yalçınkaya

“Çok faydalı, içi dolu güzel bir eğitimdi. Teşekkürler.”

 

MAN DIESEL – Cansev Eroğlu

“Sayın Hakan hocamızın anlatış ve konuya hakimiyeti konuyu anlamam hususunda çok yardımcı oldu. Açıkçası hocamın verdiği örneklerle konuya bakış açım ve fikirlerim net bir şekilde oturdu. Dış ticaret ve gümrükleme konusunu çok iyi anlatışından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Mutlaka etrafımdaki firma ve şahıslara tavsiye edeceğim.”

 

HALK FİNANSAL KİRALAMA – Esma Çelik

“Akıcı, anlaşılabilir olması açısından çok güzel bir eğitimdi. Gayet güzel örneklerde eğitimin daha iyi anlaşılabilir olmasına büyük katkı sağlamıştır. Çok teşekkür ederim.”

 

NSK – Emrah Çakır

“Çok faydalı eğitim içeriği sunuldu. Akıcı anlatımıyla Hakan Bey tüm gün boyunca dinleyicileri aktif tuttu. Teşekkür ederiz.”

 

EKOL LOJİSTİK – Ozan Arslan

“Şu zamana kadar öğrendiklerim netlik kazandı. Hakan Çınar’a gönülden teşekkür ederim.”

 

GLOBAL HYDRO ENERJİ – Ramazan Atalay

“Kişisel bilgi olarak çok faydalı bir çalışma, her ne kadar finansçı olmasam da finansta muhasebenin bir parçası olduğu için, firma içerisindeki görev ve pozisyonlarda ilerleme sağlayacağı için bu eğitim çok faydalı oldu. Anlatım gayet sade ve anlaşılabilir, örneklemeler güncel güzel bir eğitimdi benim açımdan, şu an için kafamda bir soru işareti yok. Her şey için çok teşekkürler.”

 

KOZA ALTIN – Türkan İlhan Metin

“Konuya hakimiyet ve anlatma tarzı ile hocamız eğitim süresi boyunca gayet anlaşılır ve vermiş olduğu örneklerle dersi işleyişi bizler için unutulmaz bir eğitim oldu. Sadece akreditif değil dış ticaret ve lojistik konularındaki örnekleri de ekstra bilgi kaynağımıza eklendi. Daha doğru ödeme şekilleri ile ilerleyebileceğimi düşünüyorum. Hakan hocama katkılarından ve aktardığı deneyimlerinden ötürü sonsuz teşekkürler….”

 

ÇİMTAŞ BORU – Cansu Uslu

“Akreditif eğitiminin konusu itibariyle sıkıcı geçeceğini düşünmüştüm ancak interaktif ilerleyerek dolu dolu geçti. Güncel uygulamalarımızla birleşince gerçekten verimli oldu. Belki uygulamalar için daha az örnekle karşılaşan kişiler için daha fazla tutulabilirdi ancak mutlaka faydalı olacaktır.”     

 

ÇANAKÇILAR SERAMİK/CREAVİT – Cihan Yurt

“Akreditif ile ilgili kafamızda olan tüm soru işaretlerine açık bir şekilde cevap bulabildiğim bire bir soru cevabın samimiyetle yapıldığı, üst düzey bilgilere sahip bir eğitmen tarafından değerli bilgilerin bize iletilmesi çok güzeldi. ARC VE Sn.Dr.Hakan Çınar’a çok teşekkür ederiz.”

 

ICM MAKİNA – Yusuf Doray

“Eğitmenin tecrübelerini aktardığı yararlı bir seminer oldu.”

 

ANCEL KONFEKSİYON

“Çok verimli bir eğitimdi. Çok teşekkürler.”

 

JOTUN BOYA – Mutlu Uzun

“Akıcı ve akılda kalan örneklerle benim için çok faydalı ve çok şey katan bir seminer oldu. Teşekkürler.”

 

DEMİR EXPORT – Şule Bayhan

“Çok yararlı ve etkin bir seminerdi. Tıpkı bir ASPİRİN gibi. Çok teşekkürler.”

 

SAAT&SAAT – Feyza Atay

“Çok keyifli, faydalı ve iyi ki katıldım dediğim bir eğitim oldu. Teşekkür ederiz Hakan Hocam :)”

 

NAZAR TAŞIMACILIK – Sabire Yazıcı

“Hakan Hoca geçmişten eğitimine katıldığım bence Dış Ticaret alanında bilgileri son derece açıklayıcı veren bir eğitmen, akademisyen, profesyonel yetkinliği olan bir insan. Tekrar eğitim aldığım için kendisinden memnuniyetimi bildirmek, hep iletişimde olmak isterim.”

 

SAMİB – Zeliha Manav

“Konuşmacının konuya hakimiyeti ve örneklerle pekiştirmesi eğitimi çok akıcı hale getirdi.”

 

SIEMENS – İncihan Tunalı

“İşime katkısı olacağını düşünüyorum. Yararlı bilgiler aldım.”

 

SAMİB – Furkan Kaynak

“Sinan hocanın bilgi ve birikimleri çok yüksek olup tecrübelerinden faydalandık. Güzel ve başarılı bir eğitim oldu. Teşekkürler. “

 

SAMİB – Betül Şura Cantürk

“Eğitiminiz firmada faaliyetinde bulunduğum işleri oldukça kapsamaktaydı. Doğru bildiğimiz yanlışlar ve yanlış bildiğimiz doğrular konusunda bilgilendirici oldu. Teşekkür ederiz.”

 

KOZA ALTIN – Didem Güneri

“Eğitimde işimle alakalı tüm sorulara detaylı yanıt alarak, eksiklerimi fazlasıyla tamamladım. Dış ticaret mesleğini yapanların ya da yapmak isteyenlerin kesinlikle katılmasını tavsiye ediyorum.”

 

SARIİBRAHİMOĞLU HUKUK BÜROSU – Musab Güneş

“Eğitim meslek alanımı ilgilendirdiği ölçüde oldukça yeterli idi. Sorduğumuz sorulara aldığımız cevaplarda gösterilen ilgi faydalı oldu.”

 

MERCEDES-BENZ – Gülbahar Dinç

“Eğitmenin bilgi birikimi ve aktarımı gayet iyiydi.”

 

LESAFFRE TURQUE – Dürün Tek

“Çok teşekkür ederiz. Pratikte kullanılabilir yönde bir eğitimdi.”

 

EMEK MEDİKAL – Fevzi Emek Bingöl

“İnteraktif ve içerik olarak zengin bir eğitimdi.”

 

LUXOTTICA – Nergül Ekenek

“Oldukça başarılı ve faydalıydı. Teşekkürler.”

 

ANADOLU ISUZU – Tatyana Yulafçı Ertonga

“İş hayatına yönelik örnekler doğrultusunda hem teorik hem uygulamaya dayanan yararlı bir eğitim oldu.”

 

İGSAŞ – Özge Atcı

“Bilgilendirici bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.”

 

EKOL LOJİSTİK – Zait Coşkun

“Mükemmeldi. Donanımınız ve hitap yeteneğiniz çok iyi. Konulara çok hakimsiniz. Teşekkürler.”

 

SIEMENS – Selin Gençer

“Faydalı ve genel kültürümüze etkisi olan bir eğitim. Aynı zamanda gümrük tarafında cost saving yapacak bilgiler edindim.”

 

STM – Gülay Ünal

“Son derece akıcı ve keyifli bir eğitimdi. Bilgilendirme ve eğitmenin bilgi düzeyi eğitimin son derece yararlı olmasını sağlamıştır.”

 

SIEMENS – Nilay Sezgin

“Etkili, güzel bir eğitim oldu ancak ithalat ihracat operasyonlarında aktif yer alan, bu süreçlerle yakın ilişkisi olan çalışanların bu eğitimi 2 günde değil 3-4 güne yayılarak alması daha iyi olabilir diye düşünüyorum.”

 

COLİNS – Fulya Hacıkerimoğlu

“Hocamızın konuyu bilgi ve deneyimleriyle doğru orantılı olarak örneklendirmesi eğitimi daha anlaşılır kılmıştır. Oldukça verimli geçen 2 gün için kendisine sevgi ve saygılarımı iletiyorum.”

 

MAHLE FİLTRE – Ergin Yalçın

“Eğitmenin deneyimlerinden büyük çıkarımlarım oldu. Kaliteli ve pozitif gelişime ait eğitimlerinizin devamını diliyorum.”

bottom of page